درخواست های مرتبط با:انواع موزه

Reyhaneh.S

عضو جدید
سلام بچه ها.من این ترم موضوع طرحمو موزه سرعت انتخاب کردم.میشه واسه کانسپتش کمکم کنین؟
کانسپتش باید حسایی که سرعت میده رو نشون بده
ممنون میشم راهنمایی کنین.:smile:

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام كسي درباره موزه هنرهاي سنتي ميتونه به من كمك كنه؟

ملیحه هاشمی

عضو جدید
دوستان
برای طراحی"موزه کودک" یه سری مطلب از اینترنت پیداکردم.ولی بیشتر میخوام.نمونه کار
کسی میتونه کمکی بکنه؟

somaneh

عضو جدید
کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک
طراحی این ترمم موزه ایران شناسی با رویکرد موسیقی هست و سایتش ضلع شمال غربی ونک هست در مورد کانسپت کمکم کنید خودم بیشتر روی فراز و فرودهای موسیقی ایرانی تاکید دارم ولی نمیدونم چطوری حجمش رو طراحی کنم نت های موسیقی ایرانی بیشتر بالا هستند و نت ها و صداهای بم کمتر در موسیقی ایرانی قرارداد .

سلام.بچه ها4نمونه خارجی ودونمونه داخلی موزه یاهرفضای فرهنگی دیگه نیازدارم.برای تحلیل.اگه عکساش یانقشه هاش باشه کمک بزرگی میشه

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز

آخرین ویرایش:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام.بچه ها4نمونه خارجی ودونمونه داخلی موزه یاهرفضای فرهنگی دیگه نیازدارم.برای تحلیل.اگه عکساش یانقشه هاش باشه کمک بزرگی میشه

سلام دوست خوبم علاوه بر تاپیکایی که دوستمون معرفی کردن ازلینکای زیر هم میتونی کمک بگیری.
تحلیل موزه تاریخ هولوکاست
باغ موزه دفاع مقدس درتهران
دانلود نقشه های یک موزه ایرانی

موزه ارمیتاژ
موزه یهود
موزه نورمن فاستر

موزه هنر

موزه tolarance

موزه
Denver
موزه maxxi
انواع موزه

کمک در مورد طراحی موزه

از این سایت هم میتونی کمک بگیری.
http://www.greatbuildings.com/cgi-bi...uilding=Museum

آخرین ویرایش:

shamoh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
مطالعات کامل برا پایان نامه ی طرح نهایی با موضوع موزه جواهرات یا موزه سکه لازم دارم خیلی فوری لازم دارم .
کسی هست کمکی کنه یا سایتی رو معرفی کنه تا این موضوع خاص رو خریداری کنم ؟؟؟

feriha 1

عضو جدید
سلام دوستان جایی واسه سوالم بیدانکردم مجبورشدم اینجابنویسم.من دنبال بلان یه نمایشگاه بافضای بسته مثل گنبدخانه شبستان هشتی )وکاملا باز(حیاط مرکزی)نیمه باز نیمه بسته (ایوان رواق ساباط )ازهرکدوم ازاین فضاها یکیشو داشته باشه .خییییلی ممنون میشم اگه کمکم کنید خیلی لازم دارم:confused:

somaneh

عضو جدید
کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
طرح 3 من موزه موسیقی و من گالری ها رو بصورت رمپ طراحی کرده ام ولی نمیدونم توی پلان چجوری نشون بدم . گالری ها از طبقه اول شروع می شود تا به طبقه دوم برسد و دوباره به طبقه اول بر می گردد. و توی پلان طبقه اول و دوم چطوری دیده می شود و با چه علائم و شیبی و کد ارتفاعی آنها را نشان دهم . پلان بصورت مثلت است

farnaz.ab

عضو جدید
سلام , کسی شیت یا نمونه راندو یا اسکیس از موزه هنرهای معاصر تهران دااااااررررره ؟؟؟؟

D I S A

عضو جدید
سلام دوستان
مطالعات کامل برا پایان نامه ی طرح نهایی با موضوع موزه جواهرات یا موزه سکه لازم دارم خیلی فوری لازم دارم .
کسی هست کمکی کنه یا سایتی رو معرفی کنه تا این موضوع خاص رو خریداری کنم ؟؟؟

سلام . به نظر میاد که همچین چیزی رو نتونید در نت پیدا کنید ! اونم به صورت آماده و از همه بدتر کامل!
پیشنهادم دیدن و بررسی کتابخانه های دانشگاه های مطرحه . موفق باشید.

کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
طرح 3 من موزه موسیقی و من گالری ها رو بصورت رمپ طراحی کرده ام ولی نمیدونم توی پلان چجوری نشون بدم . گالری ها از طبقه اول شروع می شود تا به طبقه دوم برسد و دوباره به طبقه اول بر می گردد. و توی پلان طبقه اول و دوم چطوری دیده می شود و با چه علائم و شیبی و کد ارتفاعی آنها را نشان دهم . پلان بصورت مثلت است

شما باید فایل یا عکس فایل رو نمایش بدین تا بشه نظر داد. در غیر اینصورت درخواستتون بی پاسخ میمونه !

yas22

عضو جدید
سلام مهندسان گرامی.کسی پلانها وسایر مطالب مربوط به یه نمونه خارجی موزه فرش داره؟؟؟؟؟

dorsa.t2020

عضو جدید
ســـــــــــــــــــــــــــلام،اصل مطلب:
من بین این سه موضوع موزه موندم،موزه لباس و مد،موزه تئاتر(تئاتر ایرانی قبل از تاثیر تئاتر غربی بر آن مثل تعزیه و رو حوضی و بعد از آن)،موزه کاشی و کاشیکاری ایرانی
به نظرتون کدوم بهتره؟هیچ نمونه موردی داخلی یا خارجی در مورد یکیشون دارین؟یا مطلبی میشناسین که کمکم کنه؟

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ســـــــــــــــــــــــــــلام،اصل مطلب:
من بین این سه موضوع موزه موندم،موزه لباس و مد،موزه تئاتر(تئاتر ایرانی قبل از تاثیر تئاتر غربی بر آن مثل تعزیه و رو حوضی و بعد از آن)،موزه کاشی و کاشیکاری ایرانی
به نظرتون کدوم بهتره؟هیچ نمونه موردی داخلی یا خارجی در مورد یکیشون دارین؟یا مطلبی میشناسین که کمکم کنه؟
سلام
موزه ی مد و لباس که انتخاب کردید یه موضوع تا حدودی تکراریه و در واقع چیز خاصی نیست و نمی شه توش عملکردهای متفاوت و خلاقیت های خاص توش به کار برد.
در مورد موزه تئاتر که گفتید بسیار جالب خاص میتونه باشه و مسلما مبانی نظری قوی و مطالعات مهمی رو باید داشته باشه. و به نظرم اگر کارشناسی هستید این موضوع رو انتخاب نکنید چون بیشتر وقتتون صرف مطالعه میره.
موزه کاشیکاری ایرانی به نظرم برای شما بهتره چون هم اطلاعات در موردش به خوبی پیدا میشه هم توی طراحی تون خیلی عالی میتونید یه طرح متفاوت و جذاب داشته باشید. چون هم مبانی هنر ایرانی دارید هم جذابیت یک فضای مرتبط با تنوع و رنگ ها و سبک های کاشی کاری ایران. من مطلب خاصی در مورد ندارم چند مقاله فقط هست.اما کتاب های زیادی در این باره نوشته شده.
نمونه ها یموردی هم نباید عینا موضوعطرح شما باشن اونها فقط مشابه هستن.

dorsa.t2020

عضو جدید
مرسی از راهنماییتون،بله من کارشناسی میخونم،خودم به اون دو تا موضوع دوم و سوم بیشتر علاقه دارم،نمیدونم،تئاتره هم هی قلقلکم میده،موضوعه جذابیه،البته هنوزم انتخاب نکردم،ولی خیلی خیلی ممنونم از کمکمی که بم کردین،اگه بازم مشکلی داشتم شک نکنین که مزاحمتون میشم......
اگه دوستان دیگه ای هم نظری داشته باشن خوشال میشم بدونم

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییتون،بله من کارشناسی میخونم،خودم به اون دو تا موضوع دوم و سوم بیشتر علاقه دارم،نمیدونم،تئاتره هم هی قلقلکم میده،موضوعه جذابیه،البته هنوزم انتخاب نکردم،ولی خیلی خیلی ممنونم از کمکمی که بم کردین،اگه بازم مشکلی داشتم شک نکنین که مزاحمتون میشم......
اگه دوستان دیگه ای هم نظری داشته باشن خوشال میشم بدونم

خواهش میکنم.خوشحال میشم بهتون کمک کنم.

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی نمونه ی موردی از موزه ی فرش سراغ داره؟( به غیر از موزه فرش تهران)

a rez gh

عضو جدید
سلام. دوستان من این ترم موضوع طرح3 ام موزه هنرهای معاصر است
حلا برا ایده و کانسپت طرحم کمک لازم دارم
کسی میتونه کمکم کنه لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

nahamya

کاربر فعال
سلام به دوستان
من موضوع پایان نامم موزه گیاه شناسی کرمان هست ، دارم روی مطالعاتش کار میکنم
دوستان کسی میتونه کمک کنه
چند نمونه موجود هم اگه معرفی کنید خیلی ممنون میشم..

nahamya

کاربر فعال
آقا کسی به اینجا سر نمیزنه!!!!
خیلی به سرانه فیزیکی موزه نیاز دارم ، داره وقتم تموم میشه